Yhteystiedot

Käyntiosoite

Kauppakatu 1
44100 Äänekoski

Postiosoite

PL 15
44101 Äänekoski

Asiakaspalvelu

Puhelin 014 348 9500

Palvelemme ma-to klo 10–14
Uutispäivystys 044 406 2148 (iltaisin ja viikonloppuisin)

Ilmoitukset: ilmoitus@sisasuomenlehti.fi
Palautteet: toimitus@sisasuomenlehti.fi
Urheiluun liittyvät juttuvinkit ja tulokset osoitteeseen urheilu@sisasuomenlehti.fi.
Lähetä tulokset tavallisena tekstitiedostona (esim. Word) luettelomuodossa ilman rivinvaihtoja ja tabulointeja.

Henkilökunnan omiin sähköposteihin vain henkilökohtaiset viestit ja palautteet.

Toimitus

Sami Rahkonen

päätoimittaja
050 360 4446
sami.rahkonen@sisasuomenlehti.fi

Salla Norontaus

tuottaja
040 576 1462
salla.norontaus@sisasuomenlehti.fi

Marjo Järvikylä

toimittaja
(vapaalla)

Heli Hyttinen

toimittaja
050 349 4097
heli.hyttinen@sisasuomenlehti.fi

Risto Korhonen

avustaja
040 518 0161
risto.korhonen@sisasuomenlehti.fi

Sallamari Lahtivuori

avustaja
044 373 3535
sallamari.lahtivuori@sisasuomenlehti.fi

Riku Tulla

avustaja
040 840 8238
riku.tulla@sisasuomenlehti.fi

Ilmoitusmyynti

Erja Pentinpuro

myyntineuvottelija
050 463 2195
erja.pentinpuro@sisasuomenlehti.fi

Tilaus- ja asiakaspalvelu

Pirkko Pulkkinen

asiakasneuvoja

Löydät meidät myös sosiaalisesta mediasta